KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16003060
nr 1600 3060
Ã…sa Burman
(1953-2002), Sverige
Färgetsning, "Lik vaddå?". Signerad, numrerad 35/100. Bildmått: 21x11 cm. Bladets mått: 37x23,5 cm, yttermått inklusive ram: 41,5x31,5 cm
Åsa Burman, svensk bildkonstnär född 1953, död 2002.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:20:45
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)